O tym, jak pozyskać fundusze z Unii Europejskiej


O AUTORACH

Jednych fascynuje giełda, innych – rozwój rynków wschodnich, jeszcze innych – skutki kryzysu dla globalnej gospodarki. My od lat pasjonujemy się tematem dotacji unijnych. Wejście Polski do Unii Europejskiej otworzyło przed Polakami wiele możliwości, także w postaci pozyskania dofinansowania w ramach różnych programów operacyjnych. Wierzymy w to, że błędem byłoby tego nie wykorzystać!

Nasz dzień zaczynamy od filiżanki kawy i lektury aktualności związanych z dotacjami unijnymi. A później? Później przygotowujemy dla naszych Klientów wnioski o dotacje unijne w ramach wszystkich uruchomionych programów finansujących. Naszą wiedzą oraz tym, czego nauczyliśmy się w ciągu ostatnich kilku lat, chcemy podzielić się także z Tobą. A skoro trafiłeś na tego bloga – znaczy, że tak jak my również interesujesz się funduszami z Unii Europejskiej!

Jeśli myślisz o pozyskaniu dotacji unijnej, ale nie wiesz od czego zacząć lub poszukujesz kogoś, kto wesprze Cię w przygotowaniu dokumentacji – zapraszamy na stronę internetową www.DaVinciCapital.pl.

Reklamy

%d blogerów lubi to: